Stwórz swój wymarzony ogród

Nasza działalność to m.in. projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz innych terenów zieleni. Jeśli chcą Państwo zobaczyć, jak może być zaprojektowany Państwa ogród czy teren przy firmie i poznać koszty z tym związane, skontaktujcie się z nami!

Dlaczego warto nas wybrać?

Firma MaGARD od roku 1992 zajmuje się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Początkowo realizowaliśmy tylko niewielkie założenia, ale z czasem profesjonalnie wykonane usługi, rzetelne doradztwo i satysfakcja Klientów zaowocowały dalszymi, poważniejszymi zleceniami. Zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę m.in. o takie prace jak instalowanie systemu automatycznego nawadniania, budowę oczek wodnych, kaskad, stawów kąpielowych, prace brukarskie i kamieniarskie, usługi koparko ładowarką, aranżacji zieleni.

Zdobyliśmy doświadczenie w poznawaniu i spełnianiu potrzeb naszych Klientów. Dzisiaj świadczymy kompleksowe usługi począwszy od projektowania, poprzez przygotowanie i urządzenie terenu, aż po pielęgnację ogrodów i terenów zieleni.

Oprócz ogrodów przydomowych zajmujemy się także szeroko pojętym projektowaniem krajobrazu, ogrodów i tworzeniem zieleni osiedlowej, drogowej oraz przy autostradach, jak również wokół firm i instytucji publicznych.

Mała architektura, prace brukarskie i kamieniarskie

Ogród to nie tylko rośliny, ale również mała architektura, która nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom ogrodowym i podkreślają ich nastrój. Murki, ścieżki, schody, mostki, tarasy, miejsce na ognisko, ogrodzenia oraz trejaże, pergole, ławki, altany, hamaki, grille ogrodowe - wszystko to sprawi, że Państwa ogród będzie idealnym miejscem do wypoczynku. Firma MaGARD wykonuje prace brukarskie i kamieniarskie w bardzo szerokim zakresie. Dzięki naszej realizacji oraz współpracy z producentami dostarczymy Państwu możliwość wyboru małej architektury, która przypadnie Państwu do gustu.

Prace ziemne

Poprawne i rzetelne przygotowanie terenu przed przystąpieniem do realizacji projektu jest gwarancją sukcesu i uzyskania zamierzonego efektu. Prace ziemne są niezbędne, aby zapewnić roślinom odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju oraz w sposób trwały i funkcjonalny ukształtować teren ogrodu. Firma MaGARD wykonuje szereg prac: odgruzowanie, nawiezienie ziemi urodzajnej, niwelacja i wiele innych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz profesjonalnej kadrze nawet najtrudniejsze zadania nie stanowią dla nas problemu!

Stawy kąpielowe, oczka wodne, kaskady

Woda sprawia, że Państwa ogród jest przyjemnością nie tylko dla oka, ale i dla innych zmysłów: szum wody, spływającej po kaskadzie i płynącej strumykiem, gra światła na tafli wody, chłodna bryza, pluskające ryby w stawie, przepięknie kwitnące rośliny wodne i szumiące przybrzeżne trawy.... Nasza firma posiada doświadczenie pozwalające na stworzenie obiektów wodnych: począwszy od małych oczek wodnych, przez kaskady, strumyki aż po stawy kąpielowe i duże zbiorniki wodne.

Oświetlenie ogrodów

Aby Państwa ogród był atrakcyjny o każdej porze dnia oraz by można było z niego korzystać także po zmroku, konieczna jest instalacja oświetlenia. Lampy ogrodowe właściwie dobrane z szerokiego asortymentu dostępnego na rynku są także elementem dekoracyjnym, który podkreśla charakter założenia ogrodowego. Nasza firma pomoże Państwu dokonać wyboru właściwego rodzaju lamp oraz ich rozmieszczenia w ogrodzie, a pełne zaplecze techniczne, którym dysponujemy, umożliwi montaż systemu elektrycznego wraz z oświetleniem.

Sadzenie i przesadzanie drzew i krzewów

Różnorodność krzewów, drzew, bylin, pnączy jest ogromna, a wiele z nich posiada indywidualne wymagania. Poprawnie wykonane nasadzenia gwarantują lepszy ich wzrost i rozwój, a co się z tym wiąże - szybsze osiągnięcie zamierzonego efektu. Firma MaGARD posiada wieloletnie doświadczenie wykonywania nasadzeń nawet w najtrudniejszych warunkach. Sadzimy byliny, krzewy, drzewa (także znacznych rozmiarów) we wszystkich ilościach. Zawsze kierujemy się troską o rośliny i dbałością o ich wymagania.

Systemy automatycznego nawadniania

Aby zieleń była bujna i piękna, potrzeba przede wszystkim odpowiedniej ilości wody warunkującej prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Nasza firma proponuje systemy automatycznego nawadniania indywidualnie zaprojektowane, uwzględniające zagospodarowanie terenu, wydajność źródła wody oraz przewidujące możliwość ich rozbudowy. Materiały, które wykorzystujemy są trwałe i niezawodne. Automatyczne nawadnianie gwarantuje Państwu oszczędność wody, czasu oraz stworzenie dogodniejszych warunków dla rozwoju roślin.

Zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw swój numer lub adres mailowy. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

Strona zaprojektowana przez Brand-designer.pl